Dlaczego EDP?

Dlaczego EDP?

EDP Energia Polska działa na polskim rynku energetycznym od 2020 roku i jest częścią grupy EDP

EDP Group jest międzynarodową, pionowo zintegrowaną firmą energetyczną. W ciągu czterech dekad działalności firma zbudowała znaczącą pozycję na światowym rynku energii. Grupa EDP jest obecna na 29 rynkach i na 3 kontynentach.

Zatrudniając ponad 13 000 pracowników, Grupa EDP jest obecna w całym łańcuchu wartości energii elektrycznej oraz w branży komercjalizacji gazu. A 85 procent wytwarzanej przez nią energii pochodzi ze źródeł odnawialnych. EDP dostarcza energię elektryczną i gaz do ponad 9 milionów klientów.

Jesteśmy zaangażowani w transformację energetyczną Polski, dążąc w kierunku bardziej ekologicznej, energooszczędnej i zrównoważonej przyszłości.

Zwiększyma neutralność węglową poprzez dekarbonizację naszych własnych operacji w całym łańcuchu wartości, jednocześnie prowadząc naszych klientów drogą do transformacji energetycznej.

Wykorzystujemy naszą branżową wiedzę, aby oferować zintegrowane i zdecentralizowane rozwiązania fotowoltaiczne na całym rynku polskim, ponieważ chcemy być najlepszym partnerem dla naszych klientów. Deklarujemy produkcję energii tylko z odnawialnych źródeł do 2030 roku i osiągnięcie zerowej emisji gazów cieplarnianych do 2040 roku.

Wybieramy Ziemię.

Jesteśmy organizacją, która stale inwestuje w czystą energię, aby zapewnić lepsze jutro. Proponujemy ekologiczne rozwiązania, bo wiemy, jak istotne jest dbanie o środowisko i zasoby naturalne planety.

Poprzez profesjonalne inwestycje w dziedzinie fotowoltaiki dostarczamy rozwiązania energetyczne i fotowoltaiczne dla firm. Rozwijając się, dążymy, aby stać się jednym z czołowych graczy na polskim rynku PV.

W EDP kierujemy się zrównoważonym rozwojem. Jesteśmy zaangażowani w bardziej ekologiczny, sprawiedliwy i bezpieczniejszy świat z ambicją przewodzenia transformacji energetycznej.

Wykorzystujemy technologię do zwiększenia efektywności instalacji i redukcji emisji gazów cieplarnianych.

Nasze zobowiązania:

100% ekologiczni do 2030 r.

Obecnie 85% całej wytwarzanej przez nas energii pochodzi już ze źródeł odnawialnych. Inwestujemy w odnawialne źródła energii, aby do 2030 roku były one w 100% ekologiczne.

Neutralność węglowa do 2040 r.

Chcemy osiągnąć neutralność klimatyczną do 2040 r.

34.45 GWh

Wyprodukowały instalacje PV naszych klientów w Polsce od stycznia 2021 r.

Zainteresowany ofertą dla biznesu?

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci szczegóły oferty.

* Pola wymagane.Wyrażenie każdej zgody jest dobrowolne. Każdą zgodę można cofnąć w dowolnym momencie bez jakichkolwiek negatywnych konsekwencji. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonywanego przed jej cofnięciem.

Aby jak najlepiej dopasować ofertę naszych usług do potrzeb Twojego biznesu, może ona zostać przedstawiona przez jedną z trzech spółek - EDP Energia Polska Sp. z o.o., zielona-energia.com logistics Sp. z o.o lub SOON ENERGY Poland:

W przypadku, gdy są Państwo zainteresowani ofertą konkretnych spółek, prosimy o zaznaczenie jednej lub więcej opcji:

Więcej informacji o przetwarzaniu danych przez EDP Energia Polska Sp. z o.o. znajduje się tutaj.